Krynica-Zdrój - Idealna Lokalizacja dla Twojej Inwestycji, jedno z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych uzdrowisk w Polsce.
Ta malownicza miejscowość w Beskidzie Sądeckim oferuje wiele unikalnych zalet, które czynią ją doskonałą lokalizacją dla inwestycji.


Możesz kupić apartament na własne potrzeby w jednym z najpiękniejszych polskich kurortów, czerpać radość z pobytu i zyskiwać na wzroście wartości swojej nieruchomości lub też powierzyć go w zarządzanie Doświadczonemu Operatorowi najmu krótkoterminowego i w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie korzystać z niego nawet w wysokim sezonie, a przede wszystkim zarabiać na wynajmie.

  City center apartments

Kompleksowa obsługa Twojego apartamentu

Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Działamy lokalnie, dlatego skupiamy wyłącznie się na specyfice wynajmu krótkoterminowego w Krynicy Zdroju.  Potrzeby i wymagania naszych Gości oraz właścicieli mieszkań  są dla nas priorytetem.

Oferujemy kilka modeli współpracy, indywidualne podejście z naszej strony zapewnia pełną i kompleksową obsługę całego apartamentu m.in. drobne naprawy,  marketing, opiekę rezydenta, przejrzysty panel właściciela. 

Świadczymy usługi o wysokiej jakości, a nasz personel jest świetnie przeszkolony.